Zabezpečovacie systémy

V dnešných nebezpečných časoch sa naša spoločnosť rozhodla rozšíriť sortiment služieb v oblasti elektronickej ochrany majetku a osôb, konkrétne predaj, distribúciu a servis komponentov elektronických zabezpečovacích systémov (EZS) pre objekty a automobily, GSM komunikačných a signalizačných zariadení.

Realizácia zabezpečenia

Hlavná výhoda nášho systému je využitie bezdrôtových spojení čím sa vymedzuje pokus o narušenie. Ide vlastne o systém kde sú využívané detektory a senzory určené presne na dane využitie (sledovanie domu, objektu alebo osoby).

Všetky zaznamenane pohyby senzorom alebo kamerou sú zapisovane na serverové zariadenia na danú úlohu prispôsobené. Jedinou podmienkou je mat neustále pripojenie na internet čím vlastne pohyby na území môžete sledovať v reálnom čaše cez internet, alebo sledovať zaznamenane udalosti v priebehu dni/mesiacov.

Hlavnými zariadenia pre zabezpečenie sú použite zariadená firmy Jablotron, ale využívame aj iné značky podľa potreby a vzájomnej kompatibility.

Jablotron na Slovensku

Výrobky JABLOTRON ( bezdrôtové zabezpečovacie systémy, GSM komunikačné a signalizačné zariadenia, riadiace ústredne EZS, snímače pohybu, detektory plynu, dymu.... ) si získali na Slovensku značnú obľubu pre svoju kvalitu, široké použitie, ojedinelosť (bezdrôtové riešenie ochrany majetku, GSM komunikátory) a pre kvalitný záručný a pozáručný servis. Na výrobky JABLOTRON je minimálne 24-mesačná záruka a každý zákazník má právo na bezplatný mimozáručný servisný zákrok na týchto výrobkoch. Všetky výrobky spĺňajú predpisy EÚ a sú na nich vystavené platné vyhlásenia o zhode.

Ročne spoločnosť JABLOTRON Slovakia vynakladá na certifikáciu nemalé prostriedky, snahou však je, aby všetky výrobky spĺňali štátom predpísané požiadavky pre prevádzku v Slovenskej republike. Mnohé z výrobkov sú certifikované Národným bezpečnostným úradom v SR. Nezanedbateľným faktorom je, že výrobky JABLOTRON sú vyvíjané a vyrábane v súlade so štandardom ISO 9001. V oblasti poskytovaných služieb je prednosťou spoločnosti kvalitné a rýchle plnenie požiadaviek odberateľov, či už priamo alebo prostredníctvom svojej siete.

Model zabezpečenia rodinného domu

Cena

Ceny sú realizovane individuálne podľa ojedinelých požiadavok zákazníka a podľa množstva použitých zariadení (čidiel, snímacou a kamier).

Referencie

Za krátke obdobie činnosti v oblasti zabezpečenia mame v referenciách desiatky zabezpečených domov, objektov a po novom aj pouličných objektov. Pre ochranu a bezpečnosť našich klientov neudávame žiadne presnejšie údaje.


PlusNet Mail-y


Užívateľom ktorý malý mailové konta pod doménou plusnet.sk tj nieco@plusnet.sk sa ospravedlňujeme ale koly komplikáciám v systéme sme >>> prešli na iného poskytovateľa. A tým pádom vás chceme poprosiť aby ste nás kontaktovali o znovu zavedenie daného mailového účtu.
Chyba nebola na nasej strane ale na strane poskytovateľa danej služby.

Zosilnenie internetu


V nedávnych aj budúcich dňoch budú prebiehať zosilnenia našich liniek.
Tak isto bude občas vypadol koly zmenám providera ktorý poskytuje >>> konektivitu pre celu našu sieť.

Uspešne presmerovanie


Výpadok trval iba pol dňa začo môžme poďakovať rýchle technickej podpore
WebSupport.sk