Informácie pripojenia

Služba internet pre domácnosti umožňuje vysokorýchlostné a časovo neobmedzené pripojenie na internet využívajúc WIFI siete. Tento spôsob pripojenia zaručuje stabilné a rýchle internetové pripojenie 24 hodín denne s dosahovanými rýchlosťami downloadu a uploadu až 3Mbit/s.

Samotné pripojenie je realizované dvojfázovo.
V prvej fáze vás navštívi naši pracovníci a odmerajú silu signálu, či je dostatočná pre poskytovanie plnohodnotných internetových služieb.
V tejto fáze vám podajú podrobné informácie o montáži, vhodnom umiestnení antény ako aj samotnom smerovaní antény na náš prístupový uzol. Na mieste sa dohodnú podmienky, či samotná montáž bude realizovaná našou spoločnosťou alebo samotnou domácnosťou, čo znamená, že naši pracovníci nechajú na mieste pripojenia anténu a kábel k pc pre montáž.
V druhej fáze nastane samotná aktivácia internetových služieb, dôjde k zaplateniu inštalačného poplatku.
Po uzatvorení všetkých potrebných úkonov, už môže domácnosť využívať internetové služby našej spoločnosti.

Všeobecné zmluvné podmienky platné od 31.12.2013

Aké sú výhody StarNet internetu?

 • Nonstop pripojenie 24 hodín denne
  Pripojenie je možné 24 hodín denne, 7 dní v týždni za pevne stanovenú cenu podľa daného programu.
 • Sledovať online svoju činnosť
  Vďaka novému systému možte po kliknuti na tlačitku "Zákaznik" sledovať svoju aktivitu na internete, svoje platby a iné užitočné funkcie.
 • Vysoká rýchlosť pripojenia
  Vďaka použitiu najmodernejšej technológie z prostredia WIFI sieti, dosahuje internetové pripojenie niekoľkonásobne vyššie rýchlosti ako pripojenie prostredníctvom telefónných liniek. Zároveň nedochádza k nepríjemnému efektu znižovaniu rýchlosti pri veľkom počte pripojených užívateľov súčasne.
 • Žiadne ďalšie poplatky
  Už nemusíte sledovať čas ako dlho ste pripojený alebo kolko dát ste stiahli. Platíte presne stanovený paušál a nikdy vás už neprekvapia vysoké učty za internet alebo poplatky za nadmerné sťahovanie dát.
 • Bez ďalších zariadení
  Pre vašé zapojenie do našej siete Vám budú zapožičané všetky zariadenia, súčiastky a kable ktoré budete potrebovať. Preto nebudete musieť platit dalšie poplatky.
 • Množstvo doplnkových služieb
  Okrem internetu získate aj e-mailove konto na požiadanie, možnosť pripojiť sa na zákaznícke FTP v sieti a zdieľať dáta. A to nieje všetko! Každý deň pracujeme na nových službách, ktoré vám uľahčia alebo spríjemnia váš každodenný život.
 • Profesionálna technická podpora
  Ak máte problém ktorý neviete sami vyriešiť alebo pripomienku k službám našej spoločnosti, vždy sa môžete obrátiť na našho technika.
 • Máte už kompatibilné zariadenie?
  Ak sa chcete pripojiť do našej siete a máte zariadenie ktore ste už viužívali u iného poskitovateľa, stačí pri objednani alebo montáži oznamiť ake máte zariadenie a technik Vám oznámi či je zariadenie kompatibilné s našou sietou (Môžu nastať komplikaie pri kompatibilite zariadení).

PlusNet Mail-y


Užívateľom ktorý malý mailové konta pod doménou plusnet.sk tj nieco@plusnet.sk sa ospravedlňujeme ale koly komplikáciám v systéme sme >>> prešli na iného poskytovateľa. A tým pádom vás chceme poprosiť aby ste nás kontaktovali o znovu zavedenie daného mailového účtu.
Chyba nebola na nasej strane ale na strane poskytovateľa danej služby.

Zosilnenie internetu


V nedávnych aj budúcich dňoch budú prebiehať zosilnenia našich liniek.
Tak isto bude občas vypadol koly zmenám providera ktorý poskytuje >>> konektivitu pre celu našu sieť.

Uspešne presmerovanie


Výpadok trval iba pol dňa začo môžme poďakovať rýchle technickej podpore
WebSupport.sk